• 3_stanislaw.JPG
  • Remont.jpg

Turniej piłki nożnej ministrantów i lektorów w Stopnicy

18 czerwca br. w Nowicjacie Księży Sercanów w Stopnicy po raz kolejny odbył się turniej w piłkę nożną o puchar Księdza Prowincjała dla Liturgicznej Służby Ołtarza. W spotkaniu tym wzięli udział przedstawiciele LSO z wszystkich sercańskich parafii. Najpierw odbyła się Msza Święta pod przewodnictwem neoprezbitera ks. Wojciecha Olszewskiego SCJ. Słowo Boże skierował do nas ksiądz wikariusz prowincjalny ks. Witold Januś SCJ. Potem był czas na rozgrywki piłkarskie.

W tym turnieju wzięli udział także ministranci z naszej parafii. Mimo iż oni nie odnieśli sukcesu, to można być z nich dumnym, bo na boisku wykazali się sporym zaangażowaniem i przede wszystkim uczciwą walką. Cieszy fakt, że po kilkuletniej nieobecności naszej parafii w tych rozgrywkach udało się w tym roku wziąć w nich udział.

Zapraszamy do galerii...