• 2.jpg
  • 3_stanislaw.JPG
  • 4.jpg

Święcenia prezbiteratu naszego parafianina dk. Łukasza Sudego

W sobotę 26 maja br. w archikatedrze warszawskiej, wraz z 20 innymi diakonami, nasz parafianin dk. Łukasz Sudy przyjął z rąk kard. Kazimierza Nycza święcenia kapłańskie. Uroczystość ta zgromadziła wiele osób bliskich sercom neoprezbiterów: rodziców, rodzinę, znajomych, proboszczów. Jest to wielka radość dla naszej parafii i z niecierpliwością czekamy na Mszę Świętą prymicyjną ks. Łukasza Sudego, która odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca br., o godz. 11.30.

Księdza Łukasza polecamy Waszej pamięci modlitewnej, aby był wierny powołaniu kapłańskiemu i by gorliwie sprawował sakramenty i głosił Słowo Boże tam, gdzie Bóg go pośle.

Zapraszamy do galerii, która znajduje się na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej...