• 0_wielkatw.jpg
  • 2_duszpasterze.jpg
  • 3_stanislaw.JPG
  • 4.jpg

Spotkanie formacyjne Sercańskiej Wspólnoty Świeckich

W dniach 8-9 września br. w naszej parafii odbyło się rejonowe spotkanie Sercańskiej Wspólnoty Świeckich, które zgromadziło członków tej wspólnoty z par. Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, z par. Matki Bożej Różańcowej Królowej Rodzin w Ożarowie oraz z naszej parafii. Skupienie prowadził były wieloletni krajowy opiekun SWŚ - ks. Józef Gaweł SCJ, obchodzący w tym roku złoty jubileusz kapłaństwa.

Formacja rozpoczęła się w sobotę wspólną adoracją o godz. 17.00, następnie była Msza Święta i spotkanie rekreacyjne z konferencją duchową. Spotkanie formacyjne zakończyło się w niedzielę uroczystą Eucharystią o godz. 11.30. Wtedy też członkowie SWŚ złożyli ks. Józefowi jubileuszowe życzenia.

Zapraszamy do galerii...