• 0_wielkatw.jpg
  • 1_wp.jpg
  • 2_duszpasterze.jpg
  • 3_stanislaw.JPG
  • 4.jpg

Denków pod krzyżem

W piątek, 13 sierpnia br., w przeddzień Święta Podwyższenia Krzyża Świętego i ogólnopolskiej akcji "Polska pod krzyżem" w naszej parafii odbyła się procesja z modlitwą różańcową do krzyża, który znajduje się na ul. Rudzkiej Podwiatraki. Po wieczornej Mszy Świętej zgromadziliśmy się przed kościołem i następnie z modlitwą różańcową na ustach udaliśmy się pod krzyż, modląc się w intencji wynagradzającej za profanacje jakie miały miejsce w naszym kraju. Była to też okazja, aby zaświadczyć o naszej wierze i dać wyraz umiłowania wobec krzyża Chrystusa. Modlitwą objęliśmy też naszych parafian, którzy są z dala od Boga, wypraszając im łaskę nawrócenia i umiłowania Boga.

Zapraszamy do galerii...