• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny - taca dzisiejsza przeznaczona jest na misje.
 2. Dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych w całej Polsce badanie niedzielnych praktyk religijnych w parafiach.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  • wtorek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu;
  • piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci i młodzież, szczególnie tych, którzy jeszcze nie byli na różańcu w tym roku.
 5. Przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i listopadowe w kancelarii parafialnej. Pod chórem są wystawione kartki na wypominki. Prosimy o czytelne ich wypełnianie.
 6. Informujemy, że w najbliższym tygodniu zbiórki Liturgicznej Służby Ołtarza nie odbędą się, ponieważ ks. Grzegorz wyjeżdża na doroczne rekolekcje kapłańskie.
 7. W sobotę (19 października) młodzież w liczbie 26 osób wraz z ks. Grzegorzem uczestniczyła w Sercańskim Czuwaniu Młodzieży w Krakowie.
 8. Zapraszamy na kolejne spotkanie w Szkole Wiary w parafii św. Michała w Ostrowcu Św. 26.10.2019 r. o godz. 16.00. Temat spotkania: „Eucharystia odkrywana na nowo”.
 9. Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie Alpha, organizowanym w parafii św. Michała. Kurs to 11 spotkań, które mają pomóc w poprawieniu relacji z Bogiem, oraz wewnętrznym uporządkowaniu siebie, warsztaty pomagają na nowo spojrzeć na relację z Bogiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sali Michael 22 października 2019 r. o godzinie 18.30. Zapisy na kurs na miejscu.
 10. Ze względu na ostatnie prace wykonywane przy kościele i przy cmentarzu, w najbliższą niedziele taca przeznaczona będzie na pokrycie prac inwestycyjnych.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny oraz czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom
życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.
Szczęść Boże!