• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Trwamy też w Tygodniu modlitw o jedność chrześcijan.
 2. Dzisiaj o godz. 14.00 w naszym kościele odbędzie się konkurs śpiewania kolęd i pastorałek. Kolędy w czasie konkursu będzie nam przygrywał także pan Zbigniew Olczyk. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  • wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;
  • piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • sobota – święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła.
 4. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Stanisława BM, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. We wtorek (21 stycznia) na Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy modlić się w intencji s. Agnieszki i s. Małgorzaty z okazji imienin. Serdecznie zapraszamy!
 6. We wtorek (21 stycznia) wydawanie żywności z programu unijnego w godz. 15.00-16.30 w Domu Parafialnym.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy modlić się w intencji powołanych do służby Bożej – szczególnie za Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi i za Księży Sercanów, którzy posługują na terenie naszej parafii – oraz o nowe powołania zakonne do tych Zgromadzeń.
 8. Trwają zapisy na zagraniczną pielgrzymkę do Medjugorje. Zapisanych jest z naszej parafii na chwilę obecną 27 osób. W sumie z parafią w Chmielowie jest zapisanych 37 osób. Proszę się zapisywać, bo będziemy przyjmować chętnych z innych parafii.
 9. Dziękujemy za składane ofiary na naprawę alejki wokół kościoła - Bóg zapłać!
 10. Dziękujemy Wam, drodzy Parafianie, za wspólne spotkania i modlitwę w czasie wizyty duszpasterskiej, dziękujemy także za poczęstunki.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Oremus na luty oraz czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.

 

Parafianom i Gościom życzmy obfitego błogosławieństwa Bożego
oraz opieki Matki Bożej na nowy tydzień.
Szczęść Boże!