• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

 1. Dziś przeżywamy 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msza św. o godz. 7.30, 9.00, 10.00, 11.30, 17.00. Na Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Misje.
  niedziela – Święto Chrztu Pańskiego. Zakończenie Okresu Narodzenia Pańskiego.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji powołanych do służby Bożej oraz prosili o nowe i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 4. Od stycznia 2021 roku (w zamian wizyty duszpasterskiej) w tygodniu o godz. 18.00 w naszej parafii będzie sprawowana Msza św. w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic. Po Mszy św. zachęcamy, aby rodziny/domownicy zgromadzili się w swoich domach na wspólnej modlitwie. Rozpiska Mszy św. oraz schemat modlitwy rodzinnej zamieszczony jest na stronie internetowej parafii i znajduje się w kościele na stolikach pod chórem. Na stolikach pod chórem do wzięcia są folderki kolędowe.
 5. Dziękuję Ofiarodawcom za złożoną ofiarę na naprawę alejki wokół kościoła. Ofiary można także wpłacać na konto naszej Parafii. Numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest: Niedziela, czasopismo Różaniec oraz czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.


Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowo nadchodzący tydzień.

Szczęść Boże!