• 3_stanislaw.JPG
  • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj przypada III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna ona XIII Tydzień Biblijny i jest równocześnie Dniem Narodowego czytania Pisma Św. Zachęcamy do częstego sięgania do Pisma Świętego.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  • piątek – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • niedziela – IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza).
  1. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Stanisława BM, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W najbliższą niedzielę (25 kwietnia) w naszej parafii będziemy gościli kleryków wraz z księdzem z Wyższego Seminarium Misyjnego Księży Sercanów w Stadnikach.
  3. W najbliższą niedziele z racji tzw. niedzieli powołaniowej będziemy Bogu polecać sprawę nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest: Niedziela, Oremus na maj oraz pozostałe czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.
  5. Dziękuję Ofiarodawcom za złożone ofiary na naprawę alejki wokół kościoła. Ofiary można także przekazać drogą bankową na konto naszej Parafii. Numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.

Wszystkim Parafianom, Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego

na nowo nadchodzący tydzień. Szczęść Boże!