• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia parafialne na XIV niedzielę zwykłą

 1. Dziś przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
 • wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
 • czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
 1. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Stanisława BM; w środę na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. Ze spowiedzi św. w naszym kościele można skorzystać codziennie 20 minut przed Mszą Świętą.
 3. Zachęcamy chłopców z Liturgicznej Służby Ołtarza do służenia przy ołtarzu.
 4. Zachęcamy do przynoszenia kwiatów do przystrojenia świątyni, można przynosić w soboty do godz. 9.00.
 5. W wakacyjnym czasie – bez względu na to, gdzie będziemy – pamiętajmy o Bogu: umiejmy znaleźć czas na coniedzielną Mszę Świętą oraz na codzienną modlitwę oraz pamiętajmy o odpowiednim stroju w świątyni!
 6. W dniach od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku względu na pandemią wędrowanie będzie miało inną formę. Pielgrzymka przybierze dwie formy: sztafetową oraz z noclegami we własnych namiotach. Zapisy na pielgrzymkę z noclegami we własnych namiotach w parafii św. Jadwigi. Więcej informacji można przeczytać na plakatach w gablotach przy kościele.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, czasopismo „Różaniec”, Oremus na lipiec i sierpień oraz czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.
 8. Dziękujemy Ofiarodawcom za złożone ofiary na naprawę alejki wokół kościoła. Ofiary można także przekazać drogą bankową na konto naszej Parafii. Numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.

Wszystkim Parafianom, Gościom i wypoczywającym życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej i Aniołów Stróżów. Szczęść Boże!