• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę zwykłą

 1. Dzisiaj przypada 11 Niedziela Zwykła.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
 • środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
 • sobota – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
 1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 16.30, w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Stanisława BM, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona w najbliższy piątek (23 czerwca) o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, wychowawców, katechetów, rodziców. Ze spowiedzi św. dzieci i młodzież zachęcamy do skorzystania w ciągu tygodnia 20 minut przed Mszą św.
 4. Zapraszamy młodzież na Sercańskie Dni Młodych do Pliszczyna w dniach 26 czerwca - 1 lipca. Spotkanie jest dla tych, którzy ukończyli 7 klasę oraz dla młodzieży szkół średnich i studentów. W programie czas na modlitwę, zabawę, integrację oraz warsztaty. Koszt to 250 zł + przejazd. Zapisy u ks. Jakuba. Spotkanie dla osób wyjeżdżających na SDM odbędzie się w czwartek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.
 5. Zapraszamy Parafian, Wspólnoty Parafialne na Mszę św. o godz. 10.00 w najbliższą niedzielę (25 czerwca) z okazji zakończenie roku formacyjnego.
 6. Towarzystwo Przyjaciół Denkowa i Parafialny Zespół "Caritas" prowadzą nabór skierowań o pomoc żywnościową w 2023 roku. Skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej wydaje MOPS w Ostrowcu Św. Pomoc przysługuje jeśli dochód nie przekracza 1.823,60 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej, natomiast 1.419,00 zł w przypadku osoby w rodzinie. Skierowania należy dostarczać bezzwłocznie do Kancelarii Parafialnej lub wrzucać do skrzynki pocztowej przy plebanii. Koniecznie trzeba dopisać numer telefonu do kontaktu. Skierowania będą przyjmowane do końca czerwca bieżącego roku. Prosimy również o przekazanie tej informacji tym osobom, które mogą skorzystać z tej pomocy.
 7. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" Ofiarodawcom za ofiary składane na remont dachu na kościele. Przypominamy, że ofiary można także przekazać drogą bankową na konto naszej Parafii. Numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego

na nowo nadchodzący tydzień. Szczęść Boże!