3_stanislaw.JPG
PlayPause
poniedziałek 8 czerwiec 2026

Strona Parafii Facebook

Organy po remoncie

W niedzielę 14 grudnia, w kościele pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się uroczysta Msza święta, połączona z uroczystym błogosławieństwem odnowionych organów. Instrument pobłogosławił ks. Sławomir Knopik prowincjał Księży Sercanów. Wydarzenie to rozpoczęło także parafialne rekolekcje adwentowe. Na zakończenie Mszy świętej głos zabrał proboszcz parafii, ks. Marek Skórski, który podziękował tym, którzy przyczynili się do tego, aby te dziewiętnastowieczne organy w naszej parafii znowu zabrzmiały. W szczególności podziękował swojemu poprzednikowi ks. Adamowi Gucwie, który rozpoczął remont organów.

Poniżej dostępna jest Galeria zdjęć z tego wydarzenia>>

  • Odsłon: 218