• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą

 1.  Dziś przeżywamy 22 Niedzielę Zwykłą.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  piątek – Święto Narodzenia NBMP
 3. 4 września (poniedziałek) rozpoczyna się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy na Mszę św. uczniów, nauczycieli, pracowników Szkół na terenie naszej parafii o godz. 8.00. Zapraszamy także rodziców. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi św.
 4. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Stanisława BM, w środę na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca września: modlimy się za powołanych do służby Bożej oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszamy szczególnie Sercańską Wspólnotę Świeckich.
 6. Wizytacja kanoniczna naszej parafii przez księdza Biskupa odbędzie się 4 pazdziernika 2023 r. (środa).
 7. W najbliższą niedzielę w Markowej odbędzie sie beatyfikacja rodziny Ulmów.
 8. Zachęcamy do przynoszenia kwiatów dla upiększania naszego kościoła. Można to uczynić w sobotę do godz. 9.00. A za przyniesione wczoraj kwiaty dziękujemy.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Oremus na wrzesień, czasopismo „Różaniec”  oraz czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.
 10. W ubiegłym tygodniu odbyła sie uroczystość pogrzebowa śp. Danuty Iskra (z ul Zielonej). Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

 

Wszystkim Parafianom i Gościom na nowy tydzień,
a Dzieciom i Młodzieży na rozpoczynający się nowy rok szkolony,
życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego 
i opieki Matki Bożej i Aniołów Stróżów. Szczęść Boże!